Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Strój czy rzeźba? O niewygodnych ubraniach

fot. Pracownia fotograficzna MNK

Strój czy rzeźba? O niewygodnych ubraniach

Dlaczego ludzie noszą niewygodne ubrania? Co takiego mówi nam strój, że jesteśmy gotowi poświęcać swój komfort, byleby wyglądać… no właśnie – jak? Pięknie, strasznie, dostojnie, oryginalnie…?

W trakcie warsztatów przyjrzymy się różnym funkcjom ubrań na przestrzeni wieków, od dawnych strojów reprezentacyjnych i zbroi, aż po szalone pomysły współczesnych projektantów.

Zajęcia odbędą się w Galerii "Broń i Barwa w Polsce".

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Wstęp: 20 zł – za jednorazowy udział w warsztatach
Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  

ZOBACZ INNE WARSZTATY Z CYKLU


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję