Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Spotkanie Dyrekcji z emerytowanymi pracownikami MNK

fot. B.Cygan - Pracownia Fotograficzna MNK

Spotkanie Dyrekcji z emerytowanymi pracownikami MNK

MNK Sukiennice

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
23.02.2017
czwartek
W poniedziałek 20 lutego 2017 roku o godzinie 14.00, w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach odbyło się spotkanie Dyrekcji z emerytowanymi pracownikami Muzeum Narodowego w Krakowie.
Podczas spotkania wręczono pracownikom imienne Karty Seniora, upoważniające do bezpłatnego wstępu na wystawy stałe i czasowe do wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego w Krakowie oraz do 20% rabatu na zakupy we wszystkich sklepach muzealnych MNK.

Chcemy korzystać nadal z Państwa wieloletniego doświadczenia. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, które pomogą nam w dalszym ciągu ulepszać działanie Muzeum - powiedział Dyrektor Andrzej Betlej.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję