Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Spotkanie Dyrekcji z emerytowanymi pracownikami MNK

fot. B.Cygan - Pracownia Fotograficzna MNK

Spotkanie Dyrekcji z emerytowanymi pracownikami MNK

Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
23.02.2017
czwartek
W poniedziałek 20 lutego 2017 roku o godzinie 14.00, w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach odbyło się spotkanie Dyrekcji z emerytowanymi pracownikami Muzeum Narodowego w Krakowie.
Podczas spotkania wręczono pracownikom imienne Karty Seniora, upoważniające do bezpłatnego wstępu na wystawy stałe i czasowe do wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego w Krakowie oraz do 20% rabatu na zakupy we wszystkich sklepach muzealnych MNK.

Chcemy korzystać nadal z Państwa wieloletniego doświadczenia. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, które pomogą nam w dalszym ciągu ulepszać działanie Muzeum - powiedział Dyrektor Andrzej Betlej.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję