Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Spotkanie dla nauczycieli - I Grupa Krakowska

Spotkanie dla nauczycieli - I Grupa Krakowska

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
09.10.2019
środa
16:00
wstęp wolny

Spotkanie dla nauczycieli - I Grupa Krakowska

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Spotkania dla nauczycieli".
Udział bezpłatny. Konieczność rezerwacji.

Zapisy: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 43 35 744 (czynne w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie)

Wydajemy zaświadczenia o udziale w spotkaniu.


Wystawa jest opowieścią o krótkiej, ale szalenie intensywnej historii I Grupy Krakowskiej – o życiu i twórczości barwnej, nieprzeciętnej młodzieży, której losy mocno się ze sobą splotły, włączając się w historię polskiej awangardy.

W czasie spotkania będzie można zwiedzić wystawę z przewodnikiem oraz dowiedzieć się, jakie wydarzenia przygotowaliśmy w ramach programu edukacyjnego towarzyszącego prezentowanej wystawie. Po spotkaniu zapraszamy na wykład kuratorki Anny Budzałek.
Słowa kluczowe: Nauczyciele, I Grupa Krakowska
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję