Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

RUSZA INTERNETOWE GŁOSOWANIE NA WYDARZENIE HISTORYCZNE ROKU 2021

RUSZA INTERNETOWE GŁOSOWANIE NA WYDARZENIE HISTORYCZNE ROKU 2021

15.07.2022
piątek
Muzeum Historii Polski, organizator 15. edycji Plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku, informuje, że od 15 lipca 2022 można głosować na wybraną przez jury finałową piętnastkę w trzech kategoriach: Wydarzenie, Wystawa oraz Edukacja. W tym  etapie plebiscytu głosować mogą wszyscy – i to internauci zadecydują o ostatecznych wynikach. Głosy można oddawać do 15 sierpnia.

Rozpoczyna się drugi etap plebiscytu czyli GŁOSOWANIE: (15 lipca ‒ 15 sierpnia 2022). Internauci wskazują swoje typy z listy piętnastu laureatów ‒ po 5 z każdej kategorii ‒ umieszczonej na stronie internetowej Wydarzenia Historycznego Roku.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na stronę www.whr.muzhp.pl, zapoznać się z poszczególnymi wydarzeniami i zaakceptować regulamin Plebiscytu i oddać łącznie trzy głosy, jeden głos na jedno wydarzenie w każdej kategorii.

Zachęcamy do głosowania na wydarzenia organizowane przez Muzeum Narodowe w Krakowie w następujących kategoriach:

KATEGORIA „WYDARZENIE”

  • Otwarcie Muzeum Stanisława Wyspiańskiego, Organizator: Muzeum Narodowe w Krakowie.

 

KATEGORIA „WYSTAWA”

  • „4 x Nowoczesność. Polskie Style Narodowe 1890-1918”, Organizator: Muzeum Narodowe w Krakowie

 


 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję