Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Projekt "Bliżej Kultury"

fot. Pracownia Fotograficzna MNK

Projekt "Bliżej Kultury"

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
11.01.2016
poniedziałek
wstęp wolny
11 stycznia 2016 r. o godz. 11.00 w Gmachu Głównym MNK, w sali "U Samurajów" odbędzie się prezentacja publiczna założeń projektu "Bliżej Kultury. Cyfryzacja reprezentatywnych kolekcji jednego z najstarszych i największych muzeów w Polsce – Muzeum Narodowego w Krakowie dla e-kultury i e-edukacji” w ramach poddziałania 2.3.2 "Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury" Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Osoby zainteresowane udziałem w prezentacji prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: mdziewulski@mnk.pl w nieprzekraczalnym terminie do 8 stycznia 2016 r., godz. 12.00.

W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych wraz z nazwą reprezentowanej przez Państwa instytucji (jeżeli dotyczy).
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję