Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Poszukiwacze zaginionej Arkadii

Poszukiwacze zaginionej Arkadii

Poszukiwacze zaginionej Arkadii

Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
19.08.2016
piątek
10:15
bilety
Czy odważysz się wyruszyć z nami na poszukiwania przygód w nieznanych krainach?
Psst... Czy słyszałeś o krainie zwanej Arkadią? Dorośli myślą, że ona nie istnieje... Jednak w muzealnych zakamarkach odnaleźliśmy tajemniczą starą mapę, która może nas do niej zabrać! 

Prowadzenie:
Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny, w Muzeum Narodowym w Krakowie współprowadzi autorskie warsztaty dla rodzin w ramach cyklu Konik Muzealny. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.
Wiktoria Kubiak - historyk sztuki, edukator muzealny. Największą satysfakcję czerpie z zarażania innych swoją miłością do sztuki. W dzieciństwie chciała zostać poszukiwaczem skarbów, dlatego teraz marzy o odnalezieniu wszystkich zaginionych dzieł sztuki i umieszczeniu ich w swoich ulubionych muzealnych galeriach.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 6–9 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.p , tel. 12 43 35 444. W mailu prosimy o podanie imienia i wieku uczestnika warsztatów oraz numeru kontaktowego do opiekuna.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY

 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję