Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Pokażę Ci moją historię WARSZTATY RUCHOWE dla dzieci w wieku 3-5 lat z rodzicem lub opiekunem_ką

Pokażę Ci moją historię WARSZTATY RUCHOWE dla dzieci w wieku 3-5 lat z rodzicem lub opiekunem_ką

MNK Muzeum Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
29.10.2023
niedziela
11:00 - 12:00
bilety
 
Jakie historie kryją obiekty pokazywane w gablotach? Co możemy o nich powiedzieć jedynie na podstawie ich wyglądu? Czy w opowiadaniu historii lepszy okaże się rodzić czy dziecko, a może najlepsze historie wymyślicie i pokażecie razem? 

Podczas wspólnej zabawy ruchowej w pięknych przestrzeniach Klasztorka Muzeum Czartoryskich  będziemy pobudzać wyobraźnię, tworząc ruchowe historie o przedmiotach znajdujących się w przestrzeniach wystawy. Muszla z tajemniczego jeziora, elegancka buteleczka w kształcie winogron, siodło i przyłbica staną się bohaterami, którym nadamy drugie życie.

Zachęcamy, żeby na zajęcia ubrać się jak najwygodniej.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Klasztorku w oddziale MNK Muzeum Czartoryskich (ul. Pijarska 15). Rozpoczęcie: dziedziniec w MNK Muzeum Czartoryskich.


Bilet: 30 zł (dziecko) + 1 rodzic wchodzi bezpłatnie
Możliwość zakupu biletów on-line oraz w kasie oddziału przed rozpoczęciem zajęć, jeśli będą wolne miejsca.
Bilety w sprzedaży od 18 września 2023


29 października 2023, godz. 11.00 - 12.00

26 listopada 2023, godz. 11.00 - 12.00

10 grudnia 2023, godz. 11.00 - 12.00

W każdym z tych dni zajęcia odbędą się według tego samego scenariusza - zapraszamy w jednym wybranym terminie.


Prowadzenie: Ewa Kalita-Garstka – tancerka i choreografka. Pracuje jako koordynatorka wystaw w Muzeum Narodowym w Krakowie. Prowadzi zajęcia z tańca oraz metod Pilates i Stretching. Podczas pracy w Muzeum odkryła, że przestrzenie wystawiennicze mogą stać się łącznikiem między różnymi dziedzinami sztuki. Poprowadziła cykl warsztatów taneczno-improwizacyjnych do wystawy “Moc natury. Henry Moore w Polsce”, stworzyła też scenariusz i główne choreografie do oprowadzania tanecznego po wystawie “Idzie młodość. I Grupa Krakowska”.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję