Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Pawilon Kina Letniego - Midsommar

Pawilon Kina Letniego - Midsommar

Pawilon Józefa Czapskiego

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
21.08.2021
sobota
20:30
Zapraszamy do Pawilonu Kina Letniego. W sobotnie wieczory będziemy czekać na Was w Pawilonie Józefa Czapskiego. W sierpniu zaznaczamy na seanse pod hasłem "emocje".
Wstęp wolny – rezerwacja obowiązkowa. W razie deszczu projekcje się nie odbędą.
21 sierpnia 2021, godz. 20.30
Midsommar, reż. Ari Aster
czas trwania: 147 min

Kto powiedział, że horror nie może rozgrywać się w świetle dnia oraz w pięknych okolicznościach przyrody? Dani i Christian to para, która przeżywa głęboki kryzys. Życie dziewczyny wywraca się do góry nogami po rodzinnej tragedii. Wtedy Christian postanawia zaprosić Dani na zaplanowany wcześniej wyjazd z kolegami. Celem jest wioska w Szwecji, gdzie co 90 lat odbywa się tajemniczy rytuał związany z letnim przesileniem. Początkowo sielankowy wyjazd zamienia się w splot coraz bardziej dziwnych, a później wręcz przerażających wydarzeń. "Midsommar. W biały dzień" to jeden z tych wyjątkowych filmów, który już niedługo po premierze zyskał status kultowego. Zarówno twórca (wcześniej zrealizował uznany horror "Dziedzictwo. Hereditary"), jak i członkowie obsady, to jedne z najciekawszych nazwisk młodego pokolenia. Za wysmakowane zdjęcia odpowiada operator polskiego pochodzenia, Pawel Pogorzelski.

Dokładamy wszelkich starań, aby udział w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Narodowym w Krakowie był dla Państwa i dla nas w pełni bezpieczny. Dlatego liczba osób na każdym wydarzeniu jest limitowana. W wydarzeniu można wziąć udział po wcześniejszej rezerwacji mailowej: (rezerwacja@mnk.pl lub telefonicznej: 12 433 57 44. Rezerwacje przyjmowane są z tygodniowym wyprzedzeniem do dnia roboczego poprzedzającego dzień wydarzenia do godz. 15.00.
Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Z uwagi na duże zainteresowanie seansami Pawilonu Kina Letniego prosimy o przybycie na seans i potwierdzenie rezerwacji u osoby dyżurującej najpóźniej 10 minut przed seansem. Po tym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca zostaną wcześniej zarezerwowane, dopuszczalne jest wzięcie udziału w wydarzeniu bez rezerwacji. W takiej sytuacji zostaną Państwo poproszeni o podanie danych osobowych i kontaktowych.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego i zajmowanie przygotowanych miejsc. Podczas wydarzeń organizowanych w ogrodach i na dziedzińcach MNK zalecamy zakrywanie ust i nosa maseczką w sytuacji niezachowania ww. dystansu.

Wszelkie informacje o wydarzeniach należy śledzić na facebookowym fanpage’u MNK (@muzeum.narodowe.krakow) oraz na stronie www.mnk.pl.

 W razie deszczu projekcje się nie odbędą.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję