Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo
Cykl: Pawilon Kina Letniego

Pawilon Kina Letniego - Program 2020

Cykl: Pawilon Kina Letniego
Pawilon Kina Letniego - Program 2020

Pawilon Józefa Czapskiego

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
01.08.2020
sobota
20:45
bilety
W razie deszczu projekcje się nie odbędą.
Program kina letniego w MNK jak co roku, skupia się na filmowych historiach związanych z postaciami artystów i ich ścieżkami, prowadzącymi do powstania sztuki. I to każdej sztuki - nie zabraknie ani tańca, ani opery, ani rapu.

Gdzie? Pawilon Józefa Czapskiego, ul. Piłsudskiego 12

Jak? Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona wskazaniami sanitarnymi.

01-08-2020, 20:45 - Ray, 2004, reż. Taylor Hackford
Historia legendy jazzu i bluesa, Raya Charlesa, który pomimo niepełnosprawności zdobywa międzynarodową sławę.

08-08-2020, 20:45 - Billy Elliot, 2000, reż. Stephen David Daldry
Opowieść o pochodzącym z górniczej rodziny jedenastoletnim Billym, który na przekór ojcu postanawia zostać tancerzem Królewskiej Akademii Tańca

15-08-2020, 20:45 - 8 mila, 2002, reż. Curtis Hanson
Początkujący MC z Detroit, Jimmi, ledwie wiąże koniec z końcem. Jego największym marzeniem jest wydanie własnej płyty i kariera rapera. Film oparty na biografii Marshalla Bruce, czyli Eminema.

22-08-2020, 20:45 - Yuli, 2018, reż. Icíar Bollaín
Opowieść o wytrwałości i poświęceniu. Yuli, dzięki uporowi i wsparciu ojca, staje się jednym z najlepszych baletmistrzów świata.

29-08-2020, 20:45 - Koneser, 2013, reż. Giuseppe Tornatore
Po śmierci rodziców Claire Ibbetson dziedziczy kolekcję dzieł sztuki o nieoszacowanej wartości. Dziewczyna zleca wycenę spadku panu Oldmanowi, szanowanemu właścicielowi domu aukcyjnego

Szanowni Państwo,

dokładamy wszelkich starań, aby udział w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Narodowym w Krakowie był dla Państwa i dla nas w pełni bezpieczny. Dlatego liczba osób na każdym wydarzeniu jest limitowana. W wydarzeniu można wziąć udział po wcześniejszej rezerwacji mailowej: rezerwacja@mnk.pl lub telefonicznej: 12 433 57 44. Rezerwacje przyjmowane są do dnia roboczego poprzedzającego dzień wydarzenia do godz. 15.00.
Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca zostaną wcześniej zarezerwowane, dopuszczalne jest wzięcie udziału w wydarzeniu bez rezerwacji. W takiej sytuacji zostaną Państwo poproszeni o podanie danych osobowych i kontaktowych.

REGULAMIN UCZESTNICZENIA W WYDARZENIACH

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego co najmniej 2 m i zajmowanie przygotowanych miejsc siedzących. Podczas wydarzeń organizowanych w ogrodach i na dziedzińcach MNK zalecamy zakrywanie ust i nosa maseczką, chustą bądź przyłbicą w sytuacji niezachowania ww. dystansu.


Wszelkie informacje o wydarzeniach należy śledzić na facebookowym fanpage’u MNK (@muzeum.narodowe.krakow) oraz na stronie www.mnk.pl. 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję