Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
KONKURS Instagramowy: Foto challenge – ArtSfera MNK

KONKURS Instagramowy: Foto challenge – ArtSfera MNK

KONKURS Instagramowy: Foto challenge – ArtSfera MNK

01.08.2020
sobota
Zastanawiasz się, jak wygląda od wewnątrz Hotel Cracovia? Interesuje Cię jego historia i chcesz poznać wiele nieznanych ciekawostek? Weź udział w konkursie i wygraj oprowadzanie z niespodzianką po dawnym Hotelu Cracovia! (ul. Focha 1)
Aby wziąć udział w konkursie, należy w kreatywny sposób sfotografować nową przestrzeń plenerową – ArtSferę MNK lub wybraną przez siebie jego część, wydarzenie czy interesujący detal – koncepcja jest dowolna.  Następnie opublikować zdjęcie  na swoim koncie na portalu Instagram z oznaczeniem: profilu Muzeum Narodowego w Krakowie (@thenationalmuseuminkrakow) oraz z hashtagiem #artsferamnk w formie postu lub InstaStories.

W konkursie liczy się kreatywność i fantazja, nagradzane będą najciekawsze zdjęcia  z „ArtSfery MNK”.

Podsumowując:
  1. Przyjdź do ArtSfery MNK na dowolne wydarzenie, lub po prostu – odpocząć na leżaczku.
  2. Zrób zdjęcie – im bardziej kreatywne, tym lepiej!
  3. Dodaj je na swój profil na Instagramie z oznaczeniem profilu MNK (@thenationalmuseuminkrakow) oraz hashtagiem #artsferamnk formie postu lub InstaStories.
  4. …i czekaj na informację o wygranej!
Konkurs trwa od 1 sierpnia do 30 września 2020 roku.

Lista wydarzeń odbywających się w ArtSferze MNK dostępna jest tutaj.

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1 
Załącznik nr 2
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję