Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

KONKURS Instagramowy: Foto challenge – ArtSfera MNK

KONKURS Instagramowy: Foto challenge – ArtSfera MNK

01.08.2020
sobota
Zastanawiasz się, jak wygląda od wewnątrz Hotel Cracovia? Interesuje Cię jego historia i chcesz poznać wiele nieznanych ciekawostek? Weź udział w konkursie i wygraj oprowadzanie z niespodzianką po dawnym Hotelu Cracovia! (ul. Focha 1)
Aby wziąć udział w konkursie, należy w kreatywny sposób sfotografować nową przestrzeń plenerową – ArtSferę MNK lub wybraną przez siebie jego część, wydarzenie czy interesujący detal – koncepcja jest dowolna.  Następnie opublikować zdjęcie  na swoim koncie na portalu Instagram z oznaczeniem: profilu Muzeum Narodowego w Krakowie (@thenationalmuseuminkrakow) oraz z hashtagiem #artsferamnk w formie postu lub InstaStories.

W konkursie liczy się kreatywność i fantazja, nagradzane będą najciekawsze zdjęcia  z „ArtSfery MNK”.

Podsumowując:
  1. Przyjdź do ArtSfery MNK na dowolne wydarzenie, lub po prostu – odpocząć na leżaczku.
  2. Zrób zdjęcie – im bardziej kreatywne, tym lepiej!
  3. Dodaj je na swój profil na Instagramie z oznaczeniem profilu MNK (@thenationalmuseuminkrakow) oraz hashtagiem #artsferamnk formie postu lub InstaStories.
  4. …i czekaj na informację o wygranej!
Konkurs trwa od 1 sierpnia do 30 września 2020 roku.

Lista wydarzeń odbywających się w ArtSferze MNK dostępna jest tutaj.

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1 
Załącznik nr 2