Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

KONKURS Instagramowy: Foto challenge – ArtSfera MNK

KONKURS Instagramowy: Foto challenge – ArtSfera MNK

01.08.2020
sobota
Zastanawiasz się, jak wygląda od wewnątrz Hotel Cracovia? Interesuje Cię jego historia i chcesz poznać wiele nieznanych ciekawostek? Weź udział w konkursie i wygraj oprowadzanie z niespodzianką po dawnym Hotelu Cracovia! (ul. Focha 1)
Aby wziąć udział w konkursie, należy w kreatywny sposób sfotografować nową przestrzeń plenerową – ArtSferę MNK lub wybraną przez siebie jego część, wydarzenie czy interesujący detal – koncepcja jest dowolna.  Następnie opublikować zdjęcie  na swoim koncie na portalu Instagram z oznaczeniem: profilu Muzeum Narodowego w Krakowie (@thenationalmuseuminkrakow) oraz z hashtagiem #artsferamnk w formie postu lub InstaStories.

W konkursie liczy się kreatywność i fantazja, nagradzane będą najciekawsze zdjęcia  z „ArtSfery MNK”.

Podsumowując:
  1. Przyjdź do ArtSfery MNK na dowolne wydarzenie, lub po prostu – odpocząć na leżaczku.
  2. Zrób zdjęcie – im bardziej kreatywne, tym lepiej!
  3. Dodaj je na swój profil na Instagramie z oznaczeniem profilu MNK (@thenationalmuseuminkrakow) oraz hashtagiem #artsferamnk formie postu lub InstaStories.
  4. …i czekaj na informację o wygranej!
Konkurs trwa od 1 sierpnia do 30 września 2020 roku.

Lista wydarzeń odbywających się w ArtSferze MNK dostępna jest tutaj.

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1 
Załącznik nr 2
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję