Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Pawilon Francuskiego Kina Letniego: Hipokrates, Thomas Lilti

Pawilon Francuskiego Kina Letniego: Hipokrates, Thomas Lilti

MNK Czapscy

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
05.09.2020
sobota
19:30
wstęp wolny
Zapraszamy do Pawilonu Kina Letniego. W sobotnie wrześniowe wieczory będziemy czekać na Was w Pawilonie Józefa Czapskiego. Przed każdym z seansów zostanie wygłoszone słowo wstępne. Pokazy filmowe zrealizowane dzięki współpracy Instytutu Francuskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie oraz kawiarni „Petite France”. 

Wstęp wolny – rezerwacja obowiązkowa. W razie deszczu projekcje się nie odbędą.

Pawilon Francuskiego Kina Letniego / Le Pavillon estival du cinéma français!

05/09, 19:30: Hipokrates, 2014, reż. Thomas Lilti, z udziałem: Vincent Lacoste, Reda Kateb, Jacques Gamblin

Benjamin jest przekonany, że zostanie świetnym lekarzem. Niestety jego pierwszy stażu na oddziale ojca nie idzie zgodnie z planem. Praktyka okazuje się trudniejsza niż teoria. Odpowiedzialność jest przytłaczająca, ojciec jest wiecznie nieobecny, a jego zastępca, Abdel, jest dużo bardziej doświadczonym lekarzem niż szef oddziału. Benjamin brutalnie zmierzy się ze swoimi ograniczeniami, obawami, pacjentami, ich rodzinami, pozostałymi lekarzami i personelem medycznym. Rozpoczyna się jego inicjacja. Benjamin rozpoczyna staż na internie, gdzie jego entuzjazm i oczekiwania wobec zawodu brutalnie zderzają się ze szpitalną rzeczywistością.

===
Szanowni Państwo,
dokładamy wszelkich starań, aby udział w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Narodowym w Krakowie był dla Państwa i dla nas w pełni bezpieczny. Dlatego liczba osób na każdym wydarzeniu jest limitowana.

W wydarzeniu można wziąć udział po wcześniejszej rezerwacji mailowej:
rezerwacja@mnk.pl lub telefonicznej: 12 433 57 44. Rezerwacje przyjmowane są do dnia roboczego poprzedzającego dzień wydarzenia do godz. 15.00.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca zostaną wcześniej zarezerwowane, dopuszczalne jest wzięcie udziału w wydarzeniu bez rezerwacji. W takiej sytuacji zostaną Państwo poproszeni o podanie danych osobowych i kontaktowych.

REGULAMIN UCZESTNICZENIA W WYDARZENIACH

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego co najmniej 2 m i zajmowanie przygotowanych miejsc
siedzących. Podczas wydarzeń organizowanych w ogrodach i na dziedzińcach MNK zalecamy zakrywanie ust i nosa maseczką, chustą bądź przyłbicą w sytuacji niezachowania ww. dystansu.
Wszelkie informacje o wydarzeniach należy śledzić na facebookowym fanpage’u MNK (@muzeum.narodowe.krakow) oraz na stronie www.mnk.pl