Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Pamiątki z podróży

Pamiątki z podróży

fot. Pracownia Fotograficzna MNK

Pamiątki z podróży

Lato spakowało już swoje walizki, ale w głowach wciąż wirują nam wspomnienia z letnich podróży, tych małych i tych dużych.
Jeśli wciąż czujesz niedosyt przygód, wyrusz wraz z nami na wycieczkę przez dalekie kraje, gęste lasy i wzburzone morza. Sprawdzimy, kto tak stuka pośród drzew, poleniuchujemy na łące i podsłuchamy, o co kłócą się zwierzęta w wiejskiej zagrodzie. A z naszych wojaży wyślemy pocztówki piękne jak obrazy i sprawdzimy, czy na dnie naszego wakacyjnego plecaka nie zawieruszyło się parę wyjątkowych pamiątek i skarbów.


Prowadzenie:

Weronika Moskwa – historyczka sztuki, studentka pedagogiki i edukatorka muzealna. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

Martyna Majsterek – studentka historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Entuzjastka sztuki pod każdą postacią. Swoją wiedzą i pasją uwielbia dzielić się ze wszystkimi, dziećmi i dorosłymi, bo nie ma nic lepszego niż kolejna osoba zarażona miłością chociażby do jednego, małego dzieła.

KONIK MUZEALNY - Informacje dodatkowe:
  • Cykl skierowany jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi w wieku 4–7 lat.
  • Warsztaty odbywają się w wyznaczane niedziele w wybranych Oddziałach Muzeum.
  • Spotkania mają charakter otwarty. Uczestnicy mogą w każdej chwili włączyć się do zabawy lub zakończyć ją w dowolnym momencie.
  • Rozpoczynamy o godz. 11.00. Uczestnicy mogą dołączyć w każdej chwili do godz. 13.00. Warsztaty kończą się o 14.00. Czas trwania warsztatów to ok. 2 (do 3) godz., w zależności od preferencji i indywidualnych możliwości uczestników.
  • Warsztaty nie wymagają rezerwacji poza wyjątkowymi, określonymi w kalendarium przypadkami.
  • Przygotowana przez animatorów ścieżka wymaga zaangażowania całej rodziny.
  • Wstęp: 15 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny). Bilet rodzinny: 30 zł (maks. 3 dzieci, dla opiekuna wstęp bezpłatny).
  • Opłaty dokonuje się w kasie Muzeum bezpośrednio przed zajęciami.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję