Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Miesiąc bezpłatnego wstępu dla osób z niepełnosprawnościami

Miesiąc bezpłatnego wstępu dla osób z niepełnosprawnościami

Fot. Bartosz Cygan, Pracownia Fotograficzna MNK

Miesiąc bezpłatnego wstępu dla osób z niepełnosprawnościami

Od 8 czerwca do 8 lipca 2018 wstęp wolny dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

08.06-08.07.2018
piątek-niedziela
Miło nam poinformować, że 8 czerwca rozpoczynamy miesiąc wolnego wstępu dla osób z niepełnosprawnościami do Muzeum Narodowego w Krakowie.
Od tego dnia do 8 lipca 2018 galerie stałe oraz wystawy czasowe we wszystkich oddziałach MNK będą dostępne bezpłatnie dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością, zarówno obywateli Polski jak i innych krajów. Wystarczy pobrać w kasie darmowy bilet, pokazując aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub legitymację osoby niepełnosprawnej.

W ramach akcji Muzeum włączyło się również w program Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”, oferując grupowe zwiedzanie. 


Zachęcamy do zapoznania się z:
Prosimy o Państwa opinie, uwagi i pomysły, jak wzbogacić nasza ofertę i poprawić dostępność Muzeum – adres do korespondencji: on@mnk.pl. Na uwagi widzów o specjalnych potrzebach czekają: Iwona Parzyńska - pełnomocnik dyrektora ds. osób z niepełnosprawnościami oraz Beata Zelek – specjalista ds. dostępności.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Muzeum Narodowego w Krakowie 8 czerwca na Rynku Głównym – w ramach inauguracji Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję