Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Miesiąc bezpłatnego wstępu dla osób z niepełnosprawnościami

Fot. Bartosz Cygan, Pracownia Fotograficzna MNK

Miesiąc bezpłatnego wstępu dla osób z niepełnosprawnościami

Od 8 czerwca do 8 lipca 2018 wstęp wolny dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

08.06-08.07.2018
piątek-niedziela
Miło nam poinformować, że 8 czerwca rozpoczynamy miesiąc wolnego wstępu dla osób z niepełnosprawnościami do Muzeum Narodowego w Krakowie.
Od tego dnia do 8 lipca 2018 galerie stałe oraz wystawy czasowe we wszystkich oddziałach MNK będą dostępne bezpłatnie dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością, zarówno obywateli Polski jak i innych krajów. Wystarczy pobrać w kasie darmowy bilet, pokazując aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub legitymację osoby niepełnosprawnej.

W ramach akcji Muzeum włączyło się również w program Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”, oferując grupowe zwiedzanie. 


Zachęcamy do zapoznania się z:
Prosimy o Państwa opinie, uwagi i pomysły, jak wzbogacić nasza ofertę i poprawić dostępność Muzeum – adres do korespondencji: on@mnk.pl. Na uwagi widzów o specjalnych potrzebach czekają: Iwona Parzyńska - pełnomocnik dyrektora ds. osób z niepełnosprawnościami oraz Beata Zelek – specjalista ds. dostępności.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Muzeum Narodowego w Krakowie 8 czerwca na Rynku Głównym – w ramach inauguracji Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.