Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Ogród schowany w szafie

fot. Karol Kowalik, Pracownia fotograficzna MNK

Ogród schowany w szafie

MNK Mehoffer

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
12.08.2016
piątek
10:15
bilety
Jakie skarby kryły się w szafach Pałacyku pod Szyszkami - dawnym domu Józefa Mehoffera i jego rodziny?
Szukanie skarbów to fantastyczna przygoda, co jednak zrobić z kolekcją takich odnalezionych skarbów? Gdzie je schować? Może do tajnej skrytki na dnie szafy? W Domu Mehoffera jest tyle szaf, kredensów, serwantek, bieliźniarek… Co w nich ukrywano? Wakacje to najlepszy czas, by się o tym przekonać. Poszukując skarbów, udamy się również do ukrytego w sercu miasta tajemniczego ogrodu. Przeszukamy go dokładnie, wykorzystując wszystkie zmysły – będziemy węszyć, smakować i nadsłuchiwać. Odnalezione w ten sposób skarby ukryjemy głęboko. Gdzie? Oczywiście w szafie!

Prowadzenie: Ewelina Krawczyk – absolwentka edukacji artystycznej AJD w Częstochowie. Ukończyła studia podyplomowe z Arteterapii oraz Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Animator działań artystyczno-pedagogicznych, edukator sztuki, nauczyciel. Na co dzień pracuje w jednym z krakowskich przedszkoli oraz prowadzi warsztaty plastyczne i twórcze dla dzieci w Szkole Rysunku i Malarstwa Onamato. Jej pasją jest ruch i wspinaczka skałkowa.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 4–7 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.pl, tel. 12 43 35 444. W mailu prosimy o podanie imienia i wieku uczestnika warsztatów oraz numeru kontaktowego do opiekuna.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję