Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Ograniczony dostęp dla osób niepełnosprawnych

Ograniczony dostęp dla osób niepełnosprawnych

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
09-16.02.2018
piątek-piątek
Pod koniec ubiegłego roku, w Gmachu Głównym MNK rozpoczęły się prace związane z modernizacją podnośników dla osób niepełnosprawnych. Urządzenia będą gotowe już wkrótce.
Prace powodują pewne utrudnienia, związane z dostępem osób niepełnosprawnych do budynku. Zapewniamy jednak, że zrobimy co w naszej mocy, aby sytuacja przejściowa trwała jak najkrócej.

Nowa winda zewnętrzna zostanie oddana do użytku w połowie lutego. Wszystkich naszych widzów korzystających z wózków serdecznie przepraszamy za niedogodności. Informujemy, że przez cały czas można korzystać z windy osobowej oraz świeżo zmodernizowanych podnośników wewnątrz budynku.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję