Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

WYKŁAD ODWOŁANY - Odilon Redon

WYKŁAD ODWOŁANY - Odilon Redon

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
28.10.2015
środa
18:00
wstęp wolny

WYKŁAD ODWOŁANY - Odilon Redon

Wykład  towarzyszący wystawie "Grafika francuska od impresjonizmu do art nouveau” nie odbędzie się z powodu choroby prelegenta.

Wykład jest częścią cyklu spotkań poświęconych twórczości wybranych artystów, których dzieła prezentowane są na wystawie.

Prowadzenie: Monika Wlezień – absolwentka historii sztuki, muzealnik, adiunkt Muzeum Narodowego w Krakowie, autorka wielu projektów edukacyjnych. W latach 2000-2007 kierowniczka Sekcji Edukacji Muzeum. W MNK prowadziła przez dziesięć lat cykl wykładów "Arcydzieła sztuki". W 2012 roku projekt "HEAD", którego była kuratorką, został uznany za najlepszy w Polsce projekt edukacyjny skierowany do osób dorosłych, w ramach programu "Uczenie się przez całe życie". Projekt nagrodzono w konkursie "EDUinspiracje" objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

ZOBACZ INNE WYKŁADY TOWARZYSZĄCE WYSTAWOM

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję