Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Obrazy w ruch! - warsztaty

Obrazy w ruch! - warsztaty

Obrazy w ruch! - warsztaty

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
13.07.2019
sobota
10:30 - 12:00
bilety
Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Obrazy w ruch", które odbywają się w ramach cyklu "Do 2x SZTUKA". To wyjątkowa okazja by w sposób kreatywny ze sztuką spotkały się dwie grupy wiekowe - dorośli i dzieci. Nad zadaniem plastycznym wszyscy uczestnicy pracują równocześnie, ale w dwóch oddzielnych grupach.
Zapraszamy do wspólnych poszukiwań: czym jest film? Jak powstaje i co może być inspiracją dla jego powstania? Zaczniemy od obrazów.

Młodsi uczestnicy, próbując swoich sił jako załoga filmowa, będą mogli wprawić ujęcia w ruch. Będą mieli okazję stanąć zarówno za, jak i przed kamerą oraz wspólnie zmontować stworzone ujęcia.

Dorośli, zrealizują swoje obrazy przy pomocy technik plastycznych, wcześniej odnajdując malarskie inspiracje i fascynacje w filmowej twórczości Andrzeja Wajdy. Wspólnie będziemy mieli okazję zbadać niektóre elementy warsztatu filmowego i malarskiego.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które nie są profesjonalnie związane z filmem. Nie trzeba również mieć za sobą edukacji plastycznej.

Prowadzenie: Izabela Lechowicz, Agnieszka Fluder
 
Izabela Lechowicz – absolwentka Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Zajmuje się fotografią, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Założyła Światłoczułą – autorską pracownię plastyczno-fotograficzną. Lubi Beskid Niski.

Agnieszka Fluder – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w Pracowni Interdyscyplinarnej. Zajmuje się wideo, multimediami i działaniami w przestrzeni. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Interesuje się łączeniem ruchu i dźwięku z działaniami plastycznymi, lubi odkrywać świat różnymi zmysłami jednocześnie.

WAŻNE INFORMACJE:
Słowa kluczowe: Wajda
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję