Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Obrazkowe tajemnice

Obrazkowe tajemnice

Dom Jana Matejki

ul. Floriańska 41, 31-019 Kraków
15.03.2015
niedziela
11:00
bilety
Otwórz drzwi do kamienicy przy ul. Floriańskiej, wejdź po skrzypiących schodach, posłuchaj, o czym szepcze Dom Jana Matejki.

Rozejrzyj się po ścianach, zerknij do gablot i serwantek, spróbuj odkryć, do czego służyły tajemnicze sprzęty i nietypowe przedmioty. Razem z nami poznaj sekrety dzieł mistrza Matejki.

Prowadzenie: Katarzyna Maziarz i Weronika Moskwa

Katarzyna Maziarz – absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, oligofrenopedagog, animator, edukator muzealny. Miłośniczka Młodej Polski, twórczości Stanisława Wyspiańskiego, osoby i zbiorów Feliksa „Mangghi” Jasieńskiego oraz brudzących się w muzeum dzieci.

Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY W CYKLU

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję