Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

O kobiecie w społeczeństwie japońskim

O kobiecie w społeczeństwie japońskim

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
07.04.2017
piątek
18:00
wstęp wolny
"Pani Środka", "Jeszcze niemartwa" oraz o "Polowaniu na męża" - o pozycji kobiet w społeczeństwie japońskim, o stereotypach i próbach ich przełamania, o różnicach między Europą a Dalekim Wschodem na podstawie swoich podróży i doświadczeń opowiadać będzie Karolina Bednarz.
Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Bednarz - podróżniczką i reporterką, autorką bloga W krainie tajfunów, które odbędzie się w sali "U Samurajów" (Gmach Główny MNK).

Przed spotkaniem o godz. 16.30 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie "ONNA - piękno, siła, ekstaza".
Koszt: w cenie biletu wstępu na wystawę.

Karolina Bednarz – ukończyła japonistykę na Uniwersytecie Oksfordzkim oraz Polską Szkołę Reportażu, podróżniczka i reporterka, autorka bloga „W krainie tajfunów”, pisze m.in. dla „Dużego Formatu”, magazynu „Gazety Wyborczej”.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję