Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

O kobiecie w społeczeństwie japońskim

O kobiecie w społeczeństwie japońskim

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
07.04.2017
piątek
18:00
wstęp wolny
"Pani Środka", "Jeszcze niemartwa" oraz o "Polowaniu na męża" - o pozycji kobiet w społeczeństwie japońskim, o stereotypach i próbach ich przełamania, o różnicach między Europą a Dalekim Wschodem na podstawie swoich podróży i doświadczeń opowiadać będzie Karolina Bednarz.
Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Bednarz - podróżniczką i reporterką, autorką bloga W krainie tajfunów, które odbędzie się w sali "U Samurajów" (Gmach Główny MNK).

Przed spotkaniem o godz. 16.30 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie "ONNA - piękno, siła, ekstaza".
Koszt: w cenie biletu wstępu na wystawę.

Karolina Bednarz – ukończyła japonistykę na Uniwersytecie Oksfordzkim oraz Polską Szkołę Reportażu, podróżniczka i reporterka, autorka bloga „W krainie tajfunów”, pisze m.in. dla „Dużego Formatu”, magazynu „Gazety Wyborczej”.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję