Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Nominacja w plebiscycie "Best for School Travellers in Poland 2017"

Nominacja w plebiscycie "Best for School Travellers in Poland 2017"

Muzeum Narodowe w Krakowie

26.02.2018
poniedziałek
Miło nam ogłosić, że zostaliśmy nominowani w pierwszej edycji plebiscytu "Best for School Travellers in Poland 2017" organizowanego wśród czytelników i użytkowników portalu www.podrozezklasa.pl.
Portal ten to przede wszystkim baza informacji o atrakcjach turystycznych, wydarzeniach kulturalnych i eventach dla młodych podróżników. Korzystają z niej rodzice, nauczyciele i uczniowie poszukujący nowych pomysłów na organizację wycieczki szkolnej.

MNK zostało nominowane w kategorii "Najlepszy obiekt turystyczny w Polsce w obszarze historia, kultura i sztuka". Pierwsza edycja Plebiscytu trwa w terminie od 15 listopada 2017 do 28 lutego 2018 roku.

Głosować można poprzez stronę>>
Słowa kluczowe: nominacja, nagroda
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję