Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
#NapiszTo - zadania dla publiczności w przestrzeni wystawy #dziedzictwo

#NapiszTo - zadania dla publiczności w przestrzeni wystawy #dziedzictwo

Fot. Bartosz Cygan - Pracownia Fotograficzna MNK

#NapiszTo - zadania dla publiczności w przestrzeni wystawy #dziedzictwo

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
14.01.2018
niedziela
12:00 - 16:00
bilety
Zapraszamy wszystkich chętnych by indywidualnie, rodzinnie, grupowo ostatni raz zobaczyć z nami wystawę #dziedzictwo. Czeka na Was szereg specjalnych ścieżek zwiedzania tropem wybranych eksponatów, stanowiska z zadaniami dla całej rodziny.

Przyjdź - to ostatnia szansa.
Przejdź - specjalną ścieżką zwiedzania.
Zobacz - najciekawsze.
Ułóż - swoje dziedzictwo.
Napisz - co wybrałeś/aś.
Zrób - z tym przypinkę.

Będzie również możliwość zastanowienia się i podzielenia swoim zdaniem o tym, co otrzymujemy od poprzednich pokoleń i co przekazujemy następnym. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy stanowisko do stworzenia pamiątki z wystawy: przypinki z własnym tekstem, dotyczącym tego, co w dziedzictwie najważniejsze.

Prowadzenie:

  • Tomasz Kida – historyk, student archeologii, edukator muzealny związany z Muzeum Narodowym w Krakowie
  • Paulina Maciejowska - etnografka, antropolożka kulturowa z przygotowaniem pedagogicznym, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny i przewodnik w Muzeum Narodowym w Krakowie. 
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję