Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

#NapiszTo - zadania dla publiczności w przestrzeni wystawy #dziedzictwo

Fot. Bartosz Cygan - Pracownia Fotograficzna MNK

#NapiszTo - zadania dla publiczności w przestrzeni wystawy #dziedzictwo

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
14.01.2018
niedziela
12:00 - 16:00
bilety
Zapraszamy wszystkich chętnych by indywidualnie, rodzinnie, grupowo ostatni raz zobaczyć z nami wystawę #dziedzictwo. Czeka na Was szereg specjalnych ścieżek zwiedzania tropem wybranych eksponatów, stanowiska z zadaniami dla całej rodziny.

Przyjdź - to ostatnia szansa.
Przejdź - specjalną ścieżką zwiedzania.
Zobacz - najciekawsze.
Ułóż - swoje dziedzictwo.
Napisz - co wybrałeś/aś.
Zrób - z tym przypinkę.

Będzie również możliwość zastanowienia się i podzielenia swoim zdaniem o tym, co otrzymujemy od poprzednich pokoleń i co przekazujemy następnym. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy stanowisko do stworzenia pamiątki z wystawy: przypinki z własnym tekstem, dotyczącym tego, co w dziedzictwie najważniejsze.

Prowadzenie:

  • Tomasz Kida – historyk, student archeologii, edukator muzealny związany z Muzeum Narodowym w Krakowie
  • Paulina Maciejowska - etnografka, antropolożka kulturowa z przygotowaniem pedagogicznym, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny i przewodnik w Muzeum Narodowym w Krakowie. 
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję