Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Na styku sztuki i designu - DIY

Na styku sztuki i designu - DIY

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
21.01.2017
sobota
15:00
bilety
Spróbujemy stworzyć obiekty z pogranicza sztuki i designu, używając slajdów z reprodukcjami dzieł sztuki.
Sklepy muzealne stają się coraz częściej miejscem dystrybucji nietypowych przedmiotów tworzonych przez młodych projektantów i artystów. Przedmioty te ukazują się w limitowanych seriach, często nawiązują do eksponowanych w muzeach dzieł, przetwarzają zaczerpnięte z nich motywy, podejmują z nimi żartobliwą grę. W czasie warsztatów przyjrzymy się temu zjawisku oraz spróbujemy stworzyć obiekty z pogranicza sztuki i designu, używając slajdów z reprodukcjami dzieł sztuki. Prostymi środkami zbudujemy unikatowe przestrzenne formy. Wyjściowym pomysłem będzie stworzenie abażuru do lampy, ale sposób realizacji tego pomysłu, jego skala i ostateczny kształt będą zależały od inwencji uczestników.
  • Zajęcia trwają od godz. 15.00 do 17.00
  • Wstęp: 20 zł
  • Liczba miejsc ograniczona. Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  lub 12 433 54 44 (czynne w godz. 9.00-15.00 w dni powszednie)

Prowadzenie: Anna Pichura - artystka wizualna, pedagog, studentka Środowiskowych Studiów Doktoranckich na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwentka Otwartej Pracowni Projektowania Mody na ASP w Krakowie.

Zobacz inne warsztaty dla dorosłych


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję