Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Muzeum Narodowe w Krakowie wyróżnione w rankingu

Muzeum Narodowe w Krakowie wyróżnione w rankingu

21.01.2010
czwartek

Muzeum Narodowe w Krakowie wyróżnione w rankingu

Już po raz trzeci Muzeum Narodowe w Krakowie znalazło się w gronie najlepszych miejsc na mapie kulturalnej Krakowa, wyłonionych w ramach rankingu przeprowadzanego przez portal "Cracow Life".
Wyróżnienie to plasuje nas wśród tych miejsc w Krakowie, które zapewniają turystom usługi kulturalne o najwyższym standardzie.

Przyznanie nagrody zostało poprzedzone analizą setek komentarzy dotyczących najpopularniejszych miejsc w Krakowie, zamieszczanych na portalu Cracow-life.com przez jego użytkowników.

Promocja Muzeum w mediach internetowych jest jednym z naszych priorytetów, dlatego szczególnie cieszymy się z uznania internautów.

Mamy nadzieję, że ta nagroda przyczyni się do jeszcze większej popularności Muzeum Narodowego w Krakowie.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję