Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

MUSEUM CRAWL

MUSEUM CRAWL

MNK Muzeum Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
02.12.2023
sobota
11:00 - 14:00
Jedyne takie wydarzenie w Krakowie!
Czy zwiedzanie z przewodnikiem musi być nudne? I czy można zwiedzić jednego dnia 3 muzea i nie zwariować? Udowadniamy, że tak! Nasze wydarzenie – Museum Crawl – to połączenie zwiedzania muzeum z zabawą. Pozwala zanurzyć się w świat kultury i jednocześnie poznać nowych ludzi i spędzić miło czas.

Museum Crawl to wyjątkowe muzealne doświadczenie. Uczestnicy zwiedzą z przewodnikiem 3 oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie: Muzeum Książąt Czartoryskich, Galerię Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach i wystawę „Przedmioty. Galeria designu polskiego XX i XXI wieku” w Kamienicy Szołayskich.

Aby przetrwać ten muzealny maraton, w trakcie wydarzenia będą serwowane napoje i przekąski. Będzie więc czas żeby usiąść przy kawie, porozmawiać i wymienić uwagi na temat odwiedzanych wystaw.

Zależało nam na organizacji wydarzenia, które stwarza okazję do przyjemnego spędzenia czasu razem z osobami o podobnych zainteresowaniach. To tak, jakbyśmy wyszli ze znajomymi do miasta, tylko zamiast kawiarni, odwiedzamy muzea!


Cena biletu: 120 zł*

W cenę biletu zostały włączone bilety wstępu, serwis przewodnicki oraz napoje i przekąska.


Całość eventu potrwa 3 godziny – Museum Crawl rozpoczynamy o 11:00 w Muzeum Książąt Czartoryskich.


Wydarzenie odbywa się w języku polskim.
Bilety są dostępne online: https://bilety.mnk.pl/
Kontakt: Izabela Stawarz, istawarz@mnk.pl* Najniższa cena usługi w ciągu ostatnich 30 dni: 120 zł
Słowa kluczowe: Museum Crawl