Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Moda na kartki

fot. Mirosław Żak - Pracownia Fotograficzna MNK

Moda na kartki

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
19.01.2016
wtorek
10:30
bilety
Na warsztatach na wystawie "Modna i już!" mali projektanci odkryją, że zanim ubiór nabierze kształtu, jest płaski.
Dowiedzą się jakie etapy musi przejść ubranie zanim zawiśnie na wieszaku, na czym polega praca projektanta, a na czym krawca. 

Dwuznaczność tytułu nie jest przypadkowa, dzięki wystawie przeniesiemy się w czasy, kiedy nie wszystkie towary były dostępne w sklepach, a zdobycie wymarzonego materiału graniczyło z cudem. Podczas warsztatów wielkość kartki nie będzie nas ograniczać - wspólnie stworzymy dużą wzorzystą kompozycję.

Prowadzenie: Agnieszka Znachowska - Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie, ukończyła studia podyplomowe w zakresie Edukacji Artystycznej na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Od lat związana z branżą odzieżową, ma doświadczenie jako projektant i grafik. Obecnie szczęśliwa i spełniona mama dwójki łobuzów, dzięki którym odkryła kolejną pasję - tworzenie wszelkich kreatywnych aktywności dla dzieci.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat
Wstęp - 5 zł
Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl 
Przyjmujemy tylko zapisy indywidualne, większym grupom proponujemy lekcje muzealne na wystawie "Modna i już!". Więcej informacji o lekcjach muzealnych: tel. 48 12 433 54 44 (czynne w godz. 9.00-15.00 w dni powszednie)Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję