Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Gdy wiatr śwista, zagraj w wista!

fot. M.Guzik

Gdy wiatr śwista, zagraj w wista!

MNK Wyspiański

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
17.01.2016
niedziela
11:00 - 14:00
bilety
Każdy mały miłośnik gier i zabaw powinien rozpocząć czas ferii, bawiąc się równie dobrze jak bohaterowie obrazów w EUROPEUM.

Nieważne czy lubisz rywalizację, stawianie wszystkiego na jedną kartę i podejmowanie ryzyka, czy wolisz inne, spokojniejsze rozrywki. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy można jeździć saniami po lodzie albo jak często i dla kogo organizowano kuligi oraz jesteś ciekaw, na czym polegała gra tryktrak, na czym gąska i dlaczego tak chętnie grywano w wista, nie zwlekaj ani chwili! Dołącz do naszej zabawy, stań na "starcie" i odważnie rzuć kostką.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-7 lat.

Wstęp: 15 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny).
Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc: rezerwacja@mnk.pl 
Bilet rodzinny: 30 zł (maks. 3 dzieci, dla opiekuna wstęp bezpłatny). Honorujemy zniżki wynikające z Karty Dużej Rodziny.

Prowadzenie: Joanna Świtała, Hiacynta Sowa

Joanna Świtała – historyk sztuki, licencjonowany przewodnik po Krakowie, od wielu lat jako edukator związana z Muzeum Narodowym w Krakowie.
Hiacynta Sowa – absolwentka edukacji artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, z wykształcenia magister sztuki. Prowadzi warsztaty plastyczne, ekologiczne, edukacyjne oraz zabawy integracyjne. Działa również jako trener i opiekun na zorganizowanych wyjazdach dla dzieci. Z pasją realizuje się w malarstwie sztalugowym, fotografii i ceramice.


Konik Muzealny to warsztaty odbywające się w niedziele w kilku oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie. Uczestnicy mają okazję odkrywać tajemnice muzealnych galerii, ucząc się i bawiąc równocześnie, gdyż formuła zajęć przypomina nieco grę terenową. 

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję