Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Jak się rodzą związki w muzeum?

Jak się rodzą związki w muzeum?

Jak się rodzą związki w muzeum?

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
16.05.2021
niedziela
12:30
16.05.2021, godz. 12:30, 13:00, 13:30
Co łączy kąpielówki i japoński drzeworyt? Lub kto? O relacjach między obiektami a kuratorem oraz o jego wyborach na drodze muzealnego życia opowie jedna z kuratorek wystawy MOC MUZEUM. Będzie mowa o historii i naturze związków w muzeum i o tym, jak się one czasem kończą, czyli między innymi o czymś nowym, czymś starym, czymś niebieskim i czymś pożyczonym.

 

Prowadzenie: Danuta Macheta – absolwentka historii sztuki, weteranka Działu Edukacji MNK. Obecnie upowszechnia zbiory muzealne w Dziale Digitalizacji i Zarządzania Zasobami Cyfrowymi MNK. Współkuratorka wystawy MOC MUZEUM.

 

Wstęp w ramach biletu na wystawę. Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja. Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie).

Zaczynamy przed wejściem na wystawę – Gmach Główny, I piętro.

Na oprowadzania warto zabrać ze sobą własne słuchawki.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję