Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

MNK Partnerem Roku 2015

MNK Partnerem Roku 2015

Muzeum Narodowe w Krakowie

15.12.2015
wtorek
Podczas Gali Partnerów Programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+, która odbywała się w krakowskim magistracie 15 grudnia b.r. Muzeum Narodowe w Krakowie otrzymało z rąk Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego podziękowanie za współpracę.

Nagrody zostały przyznane w sześciu kategoriach (Kultura i rozrywka, Sport, rekreacja i wypoczynek, Oświata i wychowanie, Zdrowie, Gastronomia i sklepy, Usługi). MNK zostało uhonorowane w kategorii "Kultura i rozrywka".

W tym roku po raz pierwszy nagrody przyznawała Kapituła Konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta Krakowa. W skład kapituły wchodzili przedstawiciele rodzin wielodzietnych, radnych oraz Prezydenta.

Więcej o nagrodzie>>

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję