Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Młodzi soliści - debiuty

Młodzi soliści - debiuty

Młodzi soliści - debiuty

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
19.06.2016
niedziela
18:00
wstęp wolny
Wraz z Młodzieżową Orkiestrą Kameralną Fresco Sonare oraz Polskim Towarzystwem Altowiolowym zapraszamy na koncert w Gmachu Głównym MNK.


Wystąpią: 
  • Karolina Pawul - altówka 
  • Payam Gül  Susanni - fortepian
  • Şeniz Duru - fortepian
  • Jakub Frączek - marimba
  • dyrygent - Monika Bachowska 
W programie: 
  • Jan Sebastian Bach - koncerty na dwa fortepiany i smyczki BWV 1060 i BWV 1062
  • Cecil Forsyth - koncert na altówkę i orkiestrę
  • Emmanuel Sejourne - koncert na marimbę i smyczki
Karolina Pawul – altowiolistka, tegoroczna absolwentka Zespołu Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz w Warszawie; wielokrotnie nagradzana na licznych konkursach dla młodych altowiolistów, stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Jakub Frączek
– perkusista, tegoroczny absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie; laureat wielu prestiżowych zagranicznych nagród, koncertujący w kraju i za granicą ukazując piękno brzmienia marimby.

Poza młodymi gwiazdami, wystąpią dwie pianistki w podwójnych koncertach Jana Sebastiana Bacha:

Seniz Duru
- w 1998 roku rozpoczęła pracę pedagogiczną w Dokuz State University Conservatory jako wykładowca w Katedrze Fortepianu. Adiunkt w 2002 roku i profesor nadzwyczajny w 2006 roku została profesorem w 2012 roku. 2006 - Kierownik Wydziału. 

Kaayam Susanni - pedagog na Uniwersytecie Yasar w Izmirze, na Wydziale Sztuk Pięknych. Koordynator Departament Erasmus od pięciu lt i organizatorem wielu międzynarodowych festiwalach, kursów mistrzowskich i koncertów. Na swoim koncie ma wiele koncertów solowych, w duecie i kameralnych (USA, Europa, Turcjia).

Orkiestra Kameralna Fresco Sonare
– znana w Krakowie od wielu lat ze znakomitych prezentacji koncertowych i współpracy z wybitnymi solistami. www.frescosonare.art.pl pod kierunkiem Moniki Bachowskiej, jej założyciela i szefa artystycznego, pedagoga, dyrygenta, chórmistrza.

ZOBACZ INNE KONCERTY W MNK


Słowa kluczowe: koncert
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję