Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kubraczki z paczki

fot. Karol Kowalik - pracownia fotograficzna MNK

Kubraczki z paczki

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
22.01.2016
piątek
10:30
bilety
Zapraszamy dzieci na warsztaty na wystawie "Modna i już!", podczas których wspólnie wyczarujemy cuda z niespodzianek ukrytych w tajemniczych przesyłkach.
Kto nie lubi dostawać paczek? Na dnie kartonowego pudełka może kryć się przecież mnóstwo skarbów, kolorów, intrygujących zapachów i spełnionych marzeń. Zwłaszcza gdy świat dookoła wydaje się mieć najnudniejszy z odcieni szarości. Paczka z ubraniami może być skrzynią skarbów, darem od wróżki, która odmieni każdego kopciuszka. 

Prowadzenie: Jagoda Gumińska-Oleksy - z wykształcenia plastyk i pedagog, na co dzień opiekuje się działaniami edukacyjnymi dla dzieci i rodzin w Muzeum Narodowym w Krakowie. Lubi słuchać, o czym mówią dzieci, kiedy rysują i wierzy, że kiedyś uda jej się wejść do wnętrz ulubionych obrazów. W jej wspomnieniach z PRL-u lśnią czerwone kozaki, które pewna dziewczynka znalazła na dnie paczki.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat
Wstęp - 5 zł
Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl 
Przyjmujemy tylko zapisy indywidualne, większym grupom proponujemy lekcje muzealne na wystawie "Modna i już!". Więcej informacji o lekcjach muzealnych: tel. 48 12 433 54 44 (czynne w godz. 9.00-15.00 w dni powszednie)Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję