Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Krakowski Salon Poezji - Adam Asnyk

Krakowski Salon Poezji - Adam Asnyk

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

pl. św. Ducha 1
11.12.2016
niedziela
12:00
wstęp wolny
Zapraszamy do Foyer Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie na kolejne spotkanie Krakowskiego Salonu Poezji poświęcone twórczości Adama Asnyka.
Podczas spotkania wystąpi Monika Paś - kurator wystawy "Trzeba z żywymi naprzód iść... Pamiątki po Adamie Asnyku w zbiorach MNK".

Poezję Adama Asnyka będą czytać Ewa Kaim, Jacek Romanowski, Jan Romanowski (PWST).

Bezpłatne wejściówki na miejsca siedzące można odbierać w kasie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w sobotę, 10 grudnia od godziny 11.00 do wyczerpania limitu miejsc.


Krakowski Salon Poezji to inicjatywa Anny Dymnej rozpoczęta w styczniu 2002 roku. W każdą niedzielę o godzinie 12.00 znani aktorzy czytają wiersze swoich ulubionych poetów. Słowom towarzyszy muzyka na żywo w wykonaniu wybitnych instrumentalistów. W Salonie spotykają się aktorzy z różnych teatrów krakowskich , gwiazdy z innych miast, starsi z młodszymi, pedagodzy ze studentami, aktorskie małżeństwa, wielcy i znani z tymi mniej znanymi.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję