Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Koronawirus - aktualizacja

Koronawirus - aktualizacja

14.10.2020
środa

Koronawirus - aktualizacja

Wśród pracowników Muzeum Narodowego w Krakowie potwierdzono wystąpienie koronawirusa SARS-CoV-2. Muzeum podjęło działania w celu zmniejszenia ryzyka epidemiologicznego. Osoby z najbliższego otoczenia chorych zostały odizolowane.

Zwiedzających prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wszystkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z regulaminem. W dalszym ciągu w Muzeum obowiązują limity zwiedzających, skrócone godziny otwarcia i przerwy na dezynfekcję.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do muzeum. Zachęcamy do elektronicznego zakup biletów. Pamiętajmy o zachowaniu odstępów od innych zwiedzających.
Słowa kluczowe: komunikat, koronawirus
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję