Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Konferencja projektu YES, YOU CAN!

Konferencja projektu YES, YOU CAN!

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w sektorze kultury na konferencję podsumowującą międzynarodowy projekt YES, YOU CAN!.
Konferencja odbędzie się 22 lipca w sali U Samurajów w Gmachu Głównym MNK.

Będzie okazją do zaprezentowania wyników międzynarodowego projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, mającego na celu pozyskanie wiedzy na temat źródeł finansowania działalności kulturalnej w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 oraz zwiększenie zdolności do pozyskiwania funduszy i do tworzenia sieci współpracy i podejmowania wspólnych projektów przez organizacje pozarządowe działające lokalnie lub regionalnie na polu kultury.

Podczas konferencji przedstawiony zostanie m.in. "Praktyczny przewodnik o funduszach na rzecz Kultury" - kompendium wiedzy na temat funduszy krajowych, międzynarodowych i unijnych na 6-letni okres nowej perspektywy finansowej oraz nowe trendy w pozyskiwaniu funduszy.

Rejestracja uczestników drogą mailową pod adresem: akasprzyk@mnk.pl  do 20 lipca 2015 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 PROGRAM KONFERENCJI

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję