Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kiermasz książki - wiosenne okazje

Kiermasz książki - wiosenne okazje

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
15-20.03.2016
wtorek-niedziela
Zapraszamy na wiosenny kiermasz książki w Gmachu Głównym (I piętro, hol).  Wydawnictwa MNK będzie można kupić w promocyjnych cenach - nawet 80 proc. taniej.

fot. Mirosław Żak - Pracownia Fotograficzna MNKŚwięto czytelników w MNK rozpocznie się we wtorek 15 marca i potrwa do niedzieli 20 marca. Oprócz wydawnictw, podczas kiermaszu będzie można nabyć w promocyjnych cenach również gadżety związanie z MNK i organizowanymi przez nas wystawami. W ofercie znajdą się też muzealne wydawnictwa dla dzieci. 

Część wydawnictw będzie można kupić w sklepie internetowym MNK.

HITY KIERMASZU 
Każdego dnia jeden z dostępnych na kiermaszu tytułów można będzie kupić z podpisem autora. Zapraszamy do śledzenia wydarzenia naszym profilu na Facebooku, gdzie będziemy prezentować książki i aktualności dotyczące kiermaszu. 

"Hity dnia" można też kupić w sklepie internetowym MNK - pierwsza osoba, która zamówi książkę w dniu, kiedy będzie ona "hitem dnia", otrzyma egzemplarz z podpisem autora. 


Spotkanie z Anną Arno 
19 marca o godz.16.00 zapraszamy do Gmachu Głównego MNK na spotkanie poświęcone Pauli Modersohn-Becker, najważniejszej malarce niemieckiej XX wieku.

Gośćmi spotkania będą: Anna Arno, autorka książki "Jaka szkoda. Krótkie życie Pauli Modersohn-Becker" oraz Anna Marchewka, krytyk literatury. Całość poprowadzi Katarzyna Bik - krytyk sztuki, rzecznik prasowy MNK.

Wydarzenie zapoczątkuje nowy cykl spotkań w Muzeum Narodowym w Krakowie poświęconych kobietom w sztuce.

Studencki Tydzień Sztuki
Na kiermasz szczególnie zapraszamy studentów.

Od 15 do 20 marca trwa trzecia edycja Studenckiego Tygodnia Sztuki, w ramach którego studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymują darmowy wstęp do krakowskich muzeów i galerii sztuki, w tym do naszego Muzeum.
Więcej informacji o Studenckim Tygodniu Sztuki w MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję