Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Kadr za kadrem – foto-wyprawa, (cz. 2 #patrząc w lustro)

Kadr za kadrem – foto-wyprawa, (cz. 2 #patrząc w lustro)

Kadr za kadrem – foto-wyprawa, (cz. 2 #patrząc w lustro)

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
16.09.2017
sobota
11:00 - 14:00
bilety
Zastanowimy się, czym jest portret, a czym autoportret. Czy zawsze musi być na nim twarz, a może ważniejszy bywa inny szczegół? Jak istotne jest światło i jak ciekawie je wykorzystać. Pomyślimy, czy na to jak siebie widzimy wpływa również kultura i sztuka.
Inspiracji do tego, jak chcemy się sfotografować, poszukamy na ekspozycji #dziedzictwo - zwrócimy uwagę na postaci uwiecznione na fotografiach i obrazach. Spróbujemy zobaczyć się też w lustrze. I zastanowić, czy dzięki wystawie czegoś nowego dowiedzieliśmy się również o sobie. A potem wspólnie stworzymy nasze portrety, których tłem mogą być te części ekspozycji, które wywarły na nas największe wrażenie.
Koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny!


WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY, 12-16 lat

Prowadzenie: Magdalena Guzik - studiowała fotografię w Warszawskiej Szkole Fotografii. Jest również absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w fotografii dokumentalnej i portretowej. Założyła pracownię FOTOCZUŁA. W fotografii lubi światło zastane. Podróżuje nieśpiesznie.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję