Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Jak zostać malarzem?
fot. Pracownia Fotograficzna MNK

Cykl: KONIK MUZEALNY - warsztaty weekendowe dla dzieci
Jak zostać malarzem?

Dom Jana Matejki

ul. Floriańska 41, 31-019 Kraków
22.05.2016
niedziela
11:00 - 14:00
bilety
Na blogu: Jak Matejko szukał

Na blogu: Jak Matejko szukał "głowy"

Jak zostać malarzem? Na to pytanie odpowie podczas warsztatów dla dzieci w wieku 4-7 lat Mistrz Matejko.

Pytasz mnie  jak zostać malarzem? No cóż, w zasadzie nie mogłeś trafić lepiej. Jeśli myślisz drogie dziecko, że  pędzel i farby wystarczą to wiedz, że sporo się musisz nauczyć. Tworzenie sztuki to dopiero sztuka. Trochę się na niej znam, więc zapraszam Cie na kurs. Hmm, niech zerknę do kalendarza, w tę majową niedzielę poświęcę Ci trochę czasu. Zaglądnij na Floriańską koło południa.
Mistrz 


Wstęp: 15 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny).
Bilet rodzinny: 30 zł (maks. 3 dzieci, dla opiekuna wstęp bezpłatny). Honorujemy zniżki wynikające z Karty Dużej Rodziny.

Zajęcia maja formułę otwartą - rozpoczynamy o godz. 11.00. Uczestnicy mogą dołączyć w każdej chwili do godziny 13.00. Warsztaty kończą się o 14.00.

Prowadzenie:
Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.
Agnieszka Bajorska – studentka kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie, animatorka kultury z przygotowaniem pedagogicznym oraz animatorka zabaw dziecięcych. Miłośniczka kultury ludowej, lubiąca brudzić się gliną. Energię do życia czerpie z przebywania wśród dzieci, a doświadczenie w pracy z najmłodszymi odbiorcami kultury zdobywała podczas współpracy z różnymi domami kultury i klubami dla dzieci oraz Akademią Dziecięcą Ignatianum.

Konik Muzealny to warsztaty odbywające się w niedziele w kilku oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie. Uczestnicy mają okazję odkrywać tajemnice muzealnych galerii, ucząc się i bawiąc równocześnie, gdyż formuła zajęć przypomina nieco grę terenową. 

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU
Na blogu: Jak Matejko szukał

Na blogu: Jak Matejko szukał "głowy"

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję