Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Grafiki francuskie z naszej kolekcji w aplikacji DailyArt

Edvard Munch (1863–1944), Le Soir – Angst / Wieczór – Lęk / Evening – Anxiety, 1896

Grafiki francuskie z naszej kolekcji w aplikacji DailyArt

Muzeum Narodowe w Krakowie

08.10.2015
czwartek
Paul Gauguin, Edward Munch, Odilon Redon i inni co sobotę (do 10 października) w darmowej aplikacji DailyArt. Pobierz i ciesz się niesamowitymi historiami wybranych przez nas grafik, które oglądać można na wystawie "Grafika francuska od impresjonizmu do Art. Nouveau" w Kamienicy Szołayskich.
Wystawa prezentuje ponad 300 dzieł znakomitych artystów czynnych we Francji schyłku XIX i początku XX wieku w kręgu impresjonizmu, symbolizmu, postimpresjonizmu i art nouveau.

Pochodzą one z największej w Polsce kolekcji francuskiej grafiki nowoczesnej, liczącej około 1100 prac, którą tworzył przez blisko ćwierć wieku wielki jej miłośnik - Feliks Jasieński.

Więcej na temat wystawy "Grafika francuska od impresjonizmu do Art Nouveau" >>
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję