Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Finisaż wystawy

Finisaż wystawy "Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po 1989 roku"

fot. Bartosz Cygan - Pracownia Fotograficzna MNK

Finisaż wystawy "Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po 1989 roku"

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
18-19.08.2018
sobota-niedziela
bilety
Przedmioty, które mieliśmy w domach albo mijamy na ulicach, zestawione z projektami eksperymentującymi z nowoczesnymi technologiami i estetyką, a wszystko w zaskakującej, pozbawionej gablot i szyb aranżacji. Tylko do niedzieli 19 sierpnia w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie można oglądać wystawę "Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989".
W sobotę i niedzielę (18 i 19 sierpnia) bilety na wystawę będą kosztowały tylko 5 zł (dotychczasowa cena to 20 zł za bilet normalny i 15 zł za ulgowy). Dodatkową atrakcją w przedostatnim dniu wystawy, w sobotę, będą żywe posągi dizajnerskiej mody. Od godziny 12.00 do 16.30 na ekspozycji oraz w holu Gmachu Głównego MNK można będzie spotkać modelki w strojach wykreowanych przez projektantów krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. O każdej pełnej godzinie od 12.00 do 16.00 modelki będą stawać na postumentach, w pozostałym czasie będą przechadzać się po wystawie i demonstrować używanie tych eksponatów, które przeznaczone są do interakcji z widzem.

W sobotę i niedzielę można także liczyć na zwiedzanie z przewodnikiem w cenie biletu wstępu. Początek o godz. 12.00. Najmłodszych zapraszamy natomiast na warsztaty „Gramy zmysłami – projektowanie zabawek uniwersalnych” w sobotę o godz. 12.30. Zajęcia polecane są dla dzieci powyżej 7. roku życia, bilet kosztuje 15 zł od dziecka (opiekun ma wstęp darmowy).
Słowa kluczowe: finisaż, dizajn
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję