Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Finisaż „Szuflady Szymborskiej

Finisaż „Szuflady Szymborskiej" – spotkania online z Michałem Rusinkiem

Finisaż „Szuflady Szymborskiej" – spotkania online z Michałem Rusinkiem

Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
05-06.12.2020
sobota-niedziela
18:00
Wystawa „Szuflada Szymborskiej" przez ponad 7 ostatnich lat była w Kamienicy Szołayskich miejscem, przez które każdy mógł zajrzeć za kulisy życia i twórczości wybitnej polskiej Poetki. Jednak przyszła pora na zmiany. Wystawę poświęconą Wisławie Szymborskiej będzie można oglądać w Kamienicy jeszcze tylko do 6 grudnia 2020 roku.
W ramach finisażu i podsumowania obecności tej ekspozycji w oddziale Muzeum Narodowego, zapraszamy na spotkanie z Michałem Rusinkiem, który wyjątkowo na tę okoliczność zaprezentuje jeszcze jedną pamiątkę po Wisławie Szymborskiej.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, rozmowa odbędzie się w formie transmisji onlinie 5 grudnia o 18:00 na Facebooku MNK.

Spotkanie z sekretarzem Wisławy Szymborskiej poprowadzi literaturoznawczyni, Malwina Mus-Frosik.

 Z kolei 6 grudnia zabierzemy Was na wideo-oprowadzanie po wystawie, które poprowadzi Michał Rusinek – śledźcie naszego Facebooka.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję