Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Elektryczne rzeźby i dziwne fontanny

fot. Anna Pichura

Elektryczne rzeźby i dziwne fontanny

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
21.03.2015
sobota
10:30
bilety
Czy dzieło sztuki może powstać ze starego telewizora i kilku strun? Czy może udawać zachód słońca? W trakcie warsztatów zajmiemy się sztuką, która wykracza daleko poza ramy tradycyjnie pojmowanej rzeźby i malarstwa.

Spróbujemy odgadnąć znaczenie nietypowych dzieł i powód ich powstania. Na koniec przekonamy się, że tworzenie instalacji to nie tylko świetna zabawa, ale też trening wyobraźni i umiejętności technicznych.

Zajęcia odbywają się w Galerii Sztuki Polskiej XX wieku.

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU

 

 Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję