Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Elektryczne rzeźby i dziwne fontanny

fot. Anna Pichura

Elektryczne rzeźby i dziwne fontanny

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
21.03.2015
sobota
10:30
bilety
Czy dzieło sztuki może powstać ze starego telewizora i kilku strun? Czy może udawać zachód słońca? W trakcie warsztatów zajmiemy się sztuką, która wykracza daleko poza ramy tradycyjnie pojmowanej rzeźby i malarstwa.

Spróbujemy odgadnąć znaczenie nietypowych dzieł i powód ich powstania. Na koniec przekonamy się, że tworzenie instalacji to nie tylko świetna zabawa, ale też trening wyobraźni i umiejętności technicznych.

Zajęcia odbywają się w Galerii Sztuki Polskiej XX wieku.

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU

  Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję