Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Do zakochania jeden krok

fot. Jacek Złoczowski - pracownia fotograficzna MNK

Do zakochania jeden krok

MNK Mehoffer

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
14.05.2017
niedziela
11:00 - 14:00
bilety
O tej porze roku nawet w Krakowie powietrze pachnie wiosną, a wiosna, jak to wiosna... miłością! Wiosną warto się zakochać, zwłaszcza we wszystkim, co się budzi do życia, w barwnych kwiatach, połyskujących w słońcu ważkach i pierwszych majowych motylach. Czy miłość do sztuki też najpiękniej kwitnie wiosną?
Zapraszamy do domu i ogrodu państwa Mehofferów. Sprawdzimy, w kim lub w czym zakochuje się malarz i dowiemy się, czy motyle w brzuchu nie przeszkadzają mu w pracy.

Podczas warsztatów pozwolimy, by wiosna zawróciła nam w głowie!

Prowadzenie:
Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukatorka muzealna. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

Agnieszka Bajorska – studentka kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie, animatorka kultury z przygotowaniem pedagogicznym oraz animatorka zabaw dziecięcych. Miłośniczka kultury ludowej, lubiąca brudzić się gliną. Energię do życia czerpie z przebywania wśród dzieci, a doświadczenie w pracy z najmłodszymi odbiorcami kultury zdobywała podczas współpracy z różnymi domami kultury i klubami dla dzieci oraz Akademią Dziecięcą Ignatianum.

KONIK MUZEALNY - to cykl warsztatów weekendowych odbywających się w kilku oddziałach MNK. Uczestnicy mają okazję odkrywać tajemnice muzealnych galerii, ucząc się i bawiąc równocześnie, gdyż formuła zajęć przypomina nieco grę terenową.