Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Co mówi koszulka?

fot. M.Guzik

Co mówi koszulka?

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
05.12.2015
sobota
10:30
bilety
Printy, nadruki, ozdoby, czyli co się stało, gdy na niewielkim kawałku bawełny spotkały się dwie dyscypliny – grafika i moda.

Kiedy T-shirty przestały być elementem bielizny i stały się popularnym sposobem komunikowania swoich zainteresowań czy opinii? Jaki był udział w tym procesie wielkich projektantów mody? Czy są kolekcjonerzy T-shirtów? Czy istnieją poświęcone im magazyny? A gdybyśmy sami mieli stworzyć swój niepowtarzalny T-shirt za pomocą markerów, farb i szablonów, to co by się na nim znalazło?

Zajęcia odbędą się na wystawie  "Grafika francuska od impresjonizmu do art nouveau".

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Wstęp: 20 zł – za jednorazowy udział w warsztatach
Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  

ZOBACZ INNE WARSZTATY Z CYKLU


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję