Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Antyczny Ha&eM, czyli Himationy i Melony

Antyczny Ha&eM, czyli Himationy i Melony

MNK Muzeum Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
20.01.2016
środa
10:30
bilety
Jak być modnym w starożytnym świecie mody? Warsztaty dla dzieci 6-10 lat towarzyszące wystawie "Modna i już!".
W co się ubrać, jak się uczesać i jakie dobrać dodatki, to dylemat tak odwieczny, że sięga nawet starożytności.  Wszelkich modowych wskazówek użyczą niekwestionowane specjalistki w tej dziedzinie - ikony antycznego stylu – pełne elegancji, tajemnicze tanagryjki!

Zajęcia odbędą się w Galerii Sztuki Starożytnej w Arsenale Muzeum Czartoryskich, ul. Pijarska 8.   

Prowadzenie: Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

Wstęp - 5 zł
Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl 
Przyjmujemy tylko zapisy indywidualne, większym grupom proponujemy lekcje muzealne na wystawie "Modna i już!". Więcej informacji o lekcjach muzealnych: tel. 48 12 433 54 44 (czynne w godz. 9.00-15.00 w dni powszednie)
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję