Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Ale murale! O malarstwie w przestrzeni miejskiej

Ale murale! O malarstwie w przestrzeni miejskiej

Czy miasto może zamienić się w galerię sztuki? Gdzie możemy znaleźć największe obrazy i jacy artyści je tworzą? Zapraszamy do udziału w warsztatach poświęconych muralom.

Opowiemy o realizacjach wybitnych artystów, których prace można zobaczyć również w Muzeum Narodowym w Krakowie. Zdradzimy tajniki techniczne pracy nad muralem, a na koniec spróbujemy sami namalować obraz w naprawdę dużej skali.

Zajęcia odbywają się w Galerii Sztuki Polskiej XX wieku,  przewidziany jest  spacer do Domu Józefa Mehoffera. 

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU

  Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję