Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
1920. Cud Wisły. Wprowadzenie do wystawy

1920. Cud Wisły. Wprowadzenie do wystawy

1920. Cud Wisły. Wprowadzenie do wystawy

Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
25.10.2020
niedziela
11:00 - 12:30
bilety
Zapraszamy na krótkie wprowadzenia do wystawy poświęconej setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej. W ciągu około 30 minut dowiedzą się Państwo o przyczynach i przebiegu tej decydującej bitwy w wojnie polsko-bolszewickiej, jej aspektach politycznych, ekonomicznych i społecznych oraz na jakie eksponaty szczególnie zwrócić uwagę podczas samodzielnego zwiedzania. Prosimy, aby podczas wydarzenia stosować się do regulaminu zwiedzania Muzeum.
Ilość miejsc jest ograniczona, na każdym wprowadzeniu 14 osób. Konieczna rezerwacja, przy braku rezerwacji całej puli możliwość wykupienia biletu na wprowadzenie do wystawy. 

Spotkanie będzie miało charakter dyżuru trwającego 1,5 godz. Przewodnik w ciągu 30 minut zaprezentuje zwiedzającym charakter wystawy, poruszone w niej zagadnienia i grupy zabytków. Jest to alternatywna propozycja do standardowych oprowadzań z przewodnikiem po wystawie. Dyżur przewodnicki ma na celu uniknięcie kumulowania się zwiedzających na małej przestrzeni, a jednocześnie będzie merytorycznym zaproszeniem do samodzielnego zwiedzenia wystawy.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję