Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Dawny Hotel Cracovia - wystawa pokonkursowa

08-31.12.2023 Dawny Hotel Cracovia - wystawa pokonkursowa

Modernistyczny budynek dawnego hotelu Cracovia wraz z działką stał się własnością Muzeum Narodowego w Krakowie 29 grudnia 2016 roku. W częściowo wpisanym do rejestru zabytków obiekcie powstanie Muzeum Architektury i Designu oraz Modelowe Centrum Wspierania Przemysłów Kreatywnych, a pomiędzy nim i Gmachem Głównym MNK - nowa przestrzeń publiczna.

W 2023 roku Muzeum Narodowego w Krakowie otrzymało dofinansowanie zadania pod nazwą „Przygotowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej na zagospodarowanie budynku dawnego hotelu Cracovia wraz z otoczeniem na potrzeby MNK - kontynuacja” w ramach realizacji tego zadania przeprowadzono konkurs (tu nazwa konkursu), który rozstrzygnięto w listopadzie tego roku. Zapraszamy Państwa na wystawę pokonkursową, która odbywa się w hallu dawnego hotelu Cracovia.

Od 8 grudnia do 31 stycznia 2024 zapraszamy do dawnego hotelu Cracovia (al. marsz. Ferdynanda Focha 1) na pokonkursową wystawę, którą można zwiedzić w następujących dniach tygodnia w godzinach:
piątek i sobota – 10:00 – 16:00
niedziela – 10:00 – 14:00

Słowa kluczowe:

Cracovia

Dawny Hotel Cracovia

al. Focha 1
  • piątek - sobota: 10:00 -16:00
  • niedziela: 10.00 -14.00
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję