Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Edukacja

Edukacja

Kierownik Działu Edukacji
Anna Grzelak, agrzelak@mnk.pl

Zespół ds. Programów Edukacji Formalnej
Filip Skowron, fskowron@mnk.pl (Kierownik Zespołu – dłuższa nieobecność)
Aleksandra Jaremko, ajaremko@mnk.pl
Joanna Kołek, jkolek@mnk.pl
Edyta Kuś, ekus@mnk.pl(dłuższa nieobecność)
Izabela Stawarz, istawarz@mnk.pl
Marta Wojtyś-Kipiel, mwojtys@mnk.pl

Zespół ds. Programów dla Młodzieży i Dorosłych
Anna Walczyk, awalczyk@mnk.pl(Kierownik Zespołu)
Paulina Górska, pgorska@mnk.pl(dłuższa nieobecność)
Katarzyna Mrugała, kmrugala@mnk.pl
Katarzyna Szczygieł, kszczygiel@mnk.pl
Joanna Zaguła, jzagula@mnk.pl


Zespół ds. Programów dla Rodzin i Dzieci
Katarzyna Maziarz, kmaziarz@mnk.pl(Kierownik Zespołu)
Jagoda Gumińska-Oleksy, jguminska@mnk.pl
Izabela Lechowicz, ilechowicz@mnk.pl

Administracja
Anna Monica (amonica@mnk.pl)
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję