Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Poszukiwania okładek "Przekroju" na wystawę dizajnu

Poszukiwania okładek "Przekroju" na wystawę dizajnu

Muzeum Narodowe w Krakowie kieruje serdeczną prośbę do Krakusek i Krakusów i wszystkich naszych miłośników w Internecie - pomóżcie uzupełnić nasze zbiory!

Jesteśmy na finiszu przygotowań do stałej wystawy designu polskiego, które będzie pokazywana w kamienicy Szołayskich. Będzie to wprowadzenie do tworzenia ekspozycji nowego oddziału muzeum w dawnym hotelu Cracovia. To tam ta wystawa, uzupełniona i powiększona, znajdzie spektakularne lokum.
Prosimy Was o podzielenie się z nami (w formie daru, depozytu lub zakupu) starymi numerami Kwartalnik Przekrój - od początków istnienia czasopisma. Interesują nas okładki - były one projektowane przez znakomitych artystów i posiadały rozpoznawalny, niektórzy mówią, że krakowski klimat. Czekamy na Państwa kontakt! Z góry nisko się kłaniamy.

Zbieramy materiał do 30 lipca. Prosimy o kontakt na adres mailowy Magdaleny Czubińskiej, Kierowniczki Działu Sztuki Współczesnej MNK: mczubinska@mnk.pl.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję