Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Złoto, perły i diamenty!

fot. Pracownia fotograficzna MNK

Złoto, perły i diamenty!

MNK Matejko

ul. Floriańska 41, 31-019 Kraków
18.08.2016
czwartek
10:15
bilety
Zapraszamy na wspólne poszukiwanie skarbów w Domu Jana Matejki.
Złoto, perły i diamenty! Najprawdziwsze skarby! Takie, które należy przechowywać w żelaznej skrzyni, ognioodpornym sejfie albo chronionej czarem jaskini. Tymczasem takim sezamem może okazać się dom malarza, w którym kryje się prawdziwy skarbiec. W nim poszukamy cennych pamiątek, błyszczących drobiazgów, migocących szkiełek i złotych nici, które doprowadzą nas do źródła kilku tajemnic Jana Matejki.

Prowadzenie: Hiacynta Sowa – absolwentka edukacji artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, z wykształcenia magister sztuki. Prowadzi warsztaty plastyczne, ekologiczne, edukacyjne oraz zabawy integracyjne. Działa również jako trener i opiekun na zorganizowanych wyjazdach dla dzieci. Z pasją realizuje się w malarstwie sztalugowym, fotografii i ceramice.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 4–7 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.p , tel. 12 43 35 444. W mailu prosimy o podanie imienia i wieku uczestnika warsztatów oraz numeru kontaktowego do opiekuna.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję