Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

ZAWÓD: ARTYSTA - Jonasz Stern

ZAWÓD: ARTYSTA - Jonasz Stern

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
23.11.2019
sobota
11:00 - 12:30

ZAWÓD: ARTYSTA - Jonasz Stern

Dzień jak co dzień. Pobudka o 6:30, szybki prysznic i śniadanie, teczka z bardzo ważnymi dokumentami złapana w biegu i poprawienie krzywo zapiętych guzików – czy tak wygląda dzień pracy artysty? Kiedy właściwie wychodzi do pracy i czy ma szefa? Zapraszamy dzieci na weekendowe spotkania, podczas których będą miały okazję zajrzeć do pracowni dawnych i współczesnych artystów, zgłębić tajniki ich pracy oraz poznać metody i narzędzia, jakimi się posługiwali.
Wystawa: Idzie młodość! I Grupa Krakowska

Prowadzenie: Anna Michalik: wykształcenie artystyczno-projektowe zdobyła na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach i Bauhaus-Universität Weimar. Uwielbia odkrywać z dziećmi sztukę na nowo. Dużo czyta, szczególnie upodobała sobie książki Wita Szostaka. Fanka planszówek i wycieczek rowerowych.

Ważne informacje:
  • Preferowany wiek uczestników: 5–10 lat
  • Spotkania odbywają się w wybrane soboty lub niedziele w godz. 11:00–12:30
  • Ograniczona liczba miejsc w grupie
  • Cena biletu: 10 zł od dziecka, opiekun – wstęp bezpłatny
  • Regulamin warsztatów i spotkań dla dzieci i rodzin w Muzeum Narodowym w Krakowie
  • Na każde pytanie odpowie koordynator cyklu: Katarzyna Maziarz (kmaziarz@mnk.pl)
  • Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie)
Jak się zapisać:
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję